Menu Zamknij

Acronis Cyber Protect Cloud

Zadbaj o nowoczesne kopie zapasowe
i bezpieczeństwo za pomocą zintegrowanej ochrony przed cyberzagrożeniami

Zapobiegaj przestojom i unikaj utraty danych dzięki niezbędnej ochronie przed cyberzagrożeniami

Acronis Cyber Protect Cloud łączy backup, opartą na AI ochronę przed złośliwym oprogramowaniem najnowszej generacji, program antywirusowy i zarządzanie ochroną końcówek. Integracja i automatyzacja zapewniają Service Providerom niezrównaną łatwość obsługi – ograniczają złożoność, zwiększają produktywność i zmniejszają koszty operacyjne.

Odtwórz wideo

Najlepsze na świecie narzędzie do backupu i odzyskiwania danych

Tworzenie backupu całego obrazu i na poziomie plików oraz odzyskiwanie danych w celu ochrony zasobów na ponad 20 platformach – z niemal zerowymi wartościami RPO i RTO.

Usprawniona podstawowa ochrona przed cyberzagrożeniami bez żadnych kosztów

Zaawansowany silnik wykrywania behawioralnego oparty na sztucznej inteligencji zatrzymuje złośliwe oprogramowanie, ransomware oraz ataki typu „zero-day” na zasobach klienta.

Z zarządzaniem ochroną opracowanym dla Twojej firmy

Łączy ochronę danych, cyberbezpieczeństwo i zarządzanie końcówkami w jedno rozwiązanie z scentralizowanym zarządzaniem. Płynna integracja z systemami RMM i PSA.

Wzmocnij swoje usługi w zakresie bezpieczeństwa i obniż koszty

Poszerz swoje usługi dzięki zaawansowanym pakietom ochrony

Dodaj inne skuteczne elementy, aby jeszcze bardziej wzmocnić swoje usługi za pomocą zaawansowanych pakietów ochronnych i unikalnych funkcji ochrony przed cyberzagrożeniami. Kontroluj swoje koszty płacąc wyłącznie za te funkcje, których potrzebują Twoi klienci.

kopia zapasowa
Popraw swoje usługi w zakresie bezpieczeństwa za pomocą zintegrowanej ochrony przed cyberzagrożeniami, która obejmuje pełną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Zwiększ swój wskaźnik wykrywania i reakcję na najnowsze zagrożenia cybernetyczne. Rozszerz ochronę przed cyberzagrożeniami na przeglądanie sieci, dane z kopii zapasowej, proces odzyskiwania danych i zapobieganie exploitom. Prowadź dochodzenia, przechwytując dane kryminalistyczne w kopiach zapasowych.
 • Pełna ochrona przed złośliwym oprogramowaniem
 • Filtrowanie adresów URL
 • Zapobieganie exploitom
Zapewnij ochronę swoich danych, nawet pomiędzy zaplanowanymi backupami. Poszerz możliwości backupu do SAP HANA, Oracle DB, MariaDB, MySQL i klastrów aplikacji. Możesz także uzyskać widoczność statusu ochrony danych w infrastrukturze.
 • Ciągła ochrona danych
 • Mapa ochrony danych
 • Przetwarzanie danych poza hostem
Przywróć działalność w kilka minut, gdy pojawi się awaria, uruchamiając swoje systemy w Acronis Cloud i przywracając je w dowolnym miejscu, co zapewni natychmiastową dostępność danych. Zapewnij bezproblemowe odzyskiwanie danych po awarii i zwiększ skuteczność dzięki zarządzaniu, runbookom i automatycznemu przełączaniu awaryjnemu.
 • Zarządzanie odzyskiwaniem danych po awarii
 • Przełączanie awaryjne produkcji
 • VPN typu site-to-site
 • Zdalny pulpit
Zablokuj w kilka sekund wszelkie zagrożenia e-mailowe, w tym spam, phishing, ataki z włamaniem do poczty służbowej (BEC), zaawansowane trwałe zagrożenia (APT) i zagrożenia typu zero-day, zanim dotrą do użytkowników końcowych. Wykorzystaj technologię nowej generacji Perception Point do błyskawicznego wykrywania oraz łatwego wdrażania, konfiguracji i zarządzania.
 • Silniki chroniące przed wyłudzaniem informacji i fałszowaniem
 • Technologie zapobiegające oszustwom
 • Wykrywanie nowej generacji zapobiegające atakom typu „zero-day”
Uzyskaj pełną kontrolę nad lokalizacją danych, zarządzaniem i prywatnością dzięki usłudze synchronizacji i udostępniania plików obejmującej rejestr transakcji, aby umożliwić poświadczanie i podpisy elektroniczne na wszystkich platformach.
 • Notaryzacja plików
 • Wbudowane podpisy elektroniczne
 • Niezależna weryfikacja plików
Usprawnij zarządzanie lukami w zabezpieczeniach i szybko usuwaj luki w infrastrukturze IT swojej firmy dzięki zarządzaniu poprawkami. Uzyskaj wgląd w zasoby oprogramowania swoich użytkowników i ochronę danych, aby ułatwić codzienne śledzenie i planowanie zadań oraz poprawić dostępność urządzeń, monitorując stan dysków twardych.
 • Zarządzanie poprawkami
 • Wprowadzanie poprawek w sposób bezpieczny dla plików
 • Monitor stanu dysku twardego

Wzbogać swoje usługi backupu o niezbędną ochronę przed cyberzagrożeniami bez dodatkowych kosztów

Zyskaj wyjątkową przewagę nad konkurencją i zwiększ rentowność dzięki niezbędnym funkcjom ochrony przed zagrożeniami, które obejmują wszystkie zasoby. Acronis nie będzie pobierać od Ciebie opłat, jeśli nie będziesz korzystać z backupu bądź synchronizacji i udostępniania plików.

Cyberbezpieczeństwo

Nie daj się pokonać nowoczesnym cyberzagrożeniom. Postaw na wyróżnione nagrodami oprogramowanie do ochrony przed ransomware wzbogacone o funkcje ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, które uzupełnią oprogramowanie antywirusowe Twoich klientów. Zapobiegaj wyciekom danych przez lokalne kanały.

Backup i odzyskiwanie danych

Zminimalizuj utratę danych w infrastrukturze i zasobach klientów dzięki najlepszej technologii tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych dostępnej w modelach licencjonowania opartych na zużyciu lub na zasobach.

Zarządzanie

Scentralizuj zarządzanie ochroną i udostępniaj punkty końcowe w ciągu kilku minut. Udzielaj klientom zdalnej pomocy i oceniaj miejsca podatne na zagrożenia i luki w zabezpieczeniach systemu. Zwiększ widoczność dzięki wbudowanemu monitorowaniu i raportowaniu.

Odzyskiwanie danych po awarii

Spraw, aby klienci z systemem, na którym włączono odzyskiwanie danych mogli nawiązywać bezpieczne połączenia z siecią firmową za pomocą urządzeń osobistych lub testować przełączanie awaryjne w odizolowanym środowisku sieciowym.

Synchronizacja i udostępnianie plików

Zwiększ produktywność, umożliwiając klientom tworzenie i bezpieczne udostępnianie treści firmowej z dowolnego miejsca, w dowolnym czasie i na dowolnym urządzeniu. Płać tylko za pamięć, której używasz.

Poświadczanie

Zapewnij integralność danych i jednocześnie osiągnij przejrzystość regulacyjną, ogranicz zagrożenia bezpieczeństwa dzięki opartej na blockchain usłudze poświadczania plików, podpisywania elektronicznego i weryfikacji plików.

Ochrona przed złośliwym oprogramowaniem bez żadnych kosztów

kopia zapasowa vbackup

Wyróżniona nagrodami technologia cyberbezpieczeństwa, Acronis Active Protection, jest teraz jeszcze lepsza i została oczywiście bezpłatnie dołączona do Acronis Cyber Protect Cloud.

 • Wzbogacona o ochronę przed złośliwym oprogramowaniem

 • Analiza statyczna i behawioralna oparta na sztucznej inteligencji

 • Wyróżniona nagrodami technologia chroniąca przed ransomware

 • Najlepsza ochrona przed ransomware typu „zero-day”

 • Niezrównana samodzielna obrona przed ransomware

 • Lider w obronie przed cryptojackingiem

Najlepsze oprogramowanie do backupu i odzyskiwania danych

 • Ochrona dla ponad 20 rodzajów zasobów: fizycznych, wirtualnych,
  w chmurze jak też mobilnych
 • Ceny oparte na zużyciu pamięci lub na zasobach
 • Kopia zapasowa rozbudowana źródłami takimi jak: pliki, dyski, urządzenia mobilne, stany systemu, aplikacje, NAS i udostępnianie w sieci, konfiguracje ESXi
 • Wiele opcji przechowywania kopii zapasowych: Acronis Cloud, chmura prywatna i publiczna łącznie z przechowywaniem w sieci lokalnej
 • Funkcje odzyskiwania, które mogą natychmiast uruchomić pliki kopii zapasowej jako wirtualną maszynę lub przywrócić dane na inną konfigurację sprzętową tak naprawdę po 1 kliknieciu
 • Bezpieczne z założenia: ochrona przed oprogramowaniem ransomware jak i również szyfrowanie
kopia zapasowa vbackup

Sięgnij po więcej szczegółów

Zadbaj o nowoczesny backup i bezpieczeństwo dla swoich klientów za pomocą zintegrowanej ochrony przed cyberzagrożeniami

Obsługiwane systemy

Systemy operacyjne i środowiska

Windows
Windows 7 i nowszy
Windows 2008 R2 i nowszy

Linux
Linux z jądrem od 2.6.9 do 5.1 i glibc 2.3.4 lub nowszym

MacOS
OS X Mavericks 10.9, OS X Yosemite 10.10, OS X El Capitan 10.1, macOS Sierra 10.12, macOS High Sierra 10.13, macOS Mojave 10.14, macOS Catalina 10.15

Urządzenia mobilne
Android 4.1 lub nowszy
iOS 8 lub nowszy

Aplikacje Microsoft

Microsoft SQL Server 2019, 2017, 2016, 2014, 2012, 2008 R2, 2008, 2005

Microsoft Exchange Server 2019, 2016, 2013, 2010, 2007 Microsoft SharePoint 2013

Microsoft SharePoint Server 2010 SP1, Microsoft SharePoint Foundation 2010 SP1, Microsoft Office SharePoint Server 2007 SP2, Microsoft Windows SharePoint Services 3.0 SP2

Infrastructure-as-a-Service

VMware vCloud Director

Środowiska wirtualne

VMware vSphere 7.0, 6.7, 6.5, 6.0, 5.5, 5.1, 5.0, 4.1

Microsoft Hyper-V Server 2019, 2016, 2012/2012 R2, 2008/2008 R2

Microsoft Windows Server 2022, 2019, 2016, 2012/2012 R2,2008/2008 R2 z Hyper-V

Microsoft Windows 10, 8/8.1 (x64) z Hyper-V

Citrix XenServer 7.6-4.1.5

RHEV 3.6-2.2, RHV 4.1, 4.0

Oracle VM Server 3.4, 3.3, 3.0,

Oracle VM VirtualBox 4.x

Nutanix AHV 20180425.x-20160925.x

Linux KVM 5.3 – 8

Wirtualne środowisko Proxmox 5.3 – 8

Virtuozzo 6.0.10, 6.0.11, 6.0.12, 7.0.13, 7.0.14

Virtuozzo Infrastructure Platform 3.5

Międzynarodowe lokalizacje centrów danych

Acronis posiada wiele centrów danych na całym świecie, dzięki czemu zostanie zachowana zgodność z przepisami, a Twoje dane będą suwerenne, a wszelkie wymagania w zakresie produktywności zostaną spełnione.

Screenshot_4

Potrzebujesz pomocy?

Często zadawane pytania

Acronis Cyber Protect Cloud to pierwsze w branży rozwiązanie, które łączy cyberbezpieczeństwo, ochronę danych i zarządzanie punktami końcowymi w jednym zintegrowanym rozwiązaniu – z jednym agentem i jedną konsolą zarządzania. Rozwiązanie to znacznie zmniejsza zasoby potrzebne do prowadzenia działalności, ponieważ obejmuje wiele różnych narzędzi. Poza tym zapewnia łatwe możliwości sprzedaży dodatkowej w celu zwiększenia rentowności.

Acronis Cyber Protect Cloud jest łatwe do wdrożenia dzięki automatycznemu wykrywaniu maszyn i zdalnej instalacji agenta. Ogranicza prace administracyjne dzięki scentralizowanemu, wielodostępnemu, grupowemu zarządzaniu oraz wbudowanym bezpiecznym połączeniom zdalnym stosowanym w celu uzyskania pomocy.

Administratorzy panelu mogą skuteczniej śledzić i planować swoją pracę dzięki gromadzeniu inwentarza sprzętu, śledzeniu zmian, ocenie podatności oraz scentralizowanemu monitorowaniu i raportowaniu z jednego miejsca.

Poza tym rozwiązanie to znacznie ułatwia Administratorom prowadzenie codziennych zadań, ponieważ zintegrowane jest z najpopularniejszymi narzędziami RMM i PSA, hostującymi panelami sterowania i systemami rozliczeniowymi oraz z dostawcami rynkowymi takimi jak Autotask, ConnectWise (Automate, Manage, Control), Kaseya, Atera, Plesk, cPanel, CloudBlue i AppDirect.

Każdy może mieć inne preferencje dotyczące tego, czy chce przechowywać swoje dane lokalnie, czy w chmurze. Acronis oferuje Administratorom możliwość utworzenia kopii zapasowej w chmurze hostowanej przez Acronis, Google lub Microsoft, w chmurze klienta lub w lokalnej pamięci w sieci. Dodatek Advanced Backup dla Acronis Cyber Protect Cloud obsługuje ponad 20 platform, w tym klastry Microsoft SQL, klastry Microsoft Exchange, bazę danych Oracle i SAP HANA.

Odzyskiwanie danych po awarii oparte na chmurze to opcja odzyskiwania danych poza siedzibą firmy, która zapewnia wysoką dostępność danych o znaczeniu krytycznym dla firmy przez szybkie przywracanie zasobów po klęskach żywiołowych, błędach ludzkich, cyberatakach lub awariach sprzętu lub serwera. Advanced Disaster Recovery dla Acronis Cyber Protect Cloud zapewnia kompleksowe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i odzyskiwania danych, aby pomóc Service Providerom w ograniczeniu złożoności i jednocześnie umożliwić im zwiększenie marży.

Acronis Cyber Protect Cloud obejmuje najlepszą w swojej klasie technologię ochrony przed ransomware, wzmocnioną wykrywaniem opartym na sztucznej inteligencji i zachowaniu, które ukierunkowane jest na ataki typu „zero-day”. Oferuje także ochronę przed utratą istotnych danych przez kontrolę urządzeń.

Zarówno agent, jak i kopie zapasowe Acronis Cyber Protect Cloud chronione są kompleksową technologią samoobrony, która zapobiega manipulacjom.

Dodatek Advanced Security rozszerza ochronę stacji roboczych o pełną ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, w tym atakom internetowym i technikom wykorzystywania podatności Zwiększa szybkość i dokładność wykrywania, zapewniając jednocześnie brak fałszywych powiadomień. Wszystkie aplikacje współpracujące korzystają z priorytetowej ochrony i zapobiegają nadużywaniu ich procesów. Aby uzyskać bardziej agresywne skanowanie, skanowanie w poszukiwaniu złośliwego oprogramowania w Acronis Cloud zmniejsza obciążenie punktów końcowych, zapewniając jednocześnie, że żadne zagrożenie się nie powtórzy.

Acronis Cyber Protect Cloud z Advanced Security ułatwia także naprawę i zmniejsza koszty dochodzeń w zakresie bezpieczeństwa dzięki gromadzeniu cyfrowych dowodów kryminalistycznych i przechowywaniu ich w kopiach zapasowych.

Acronis Cyber Protect Cloud oferuje technologię oceny podatności na zagrożenia, aby właściwie zidentyfikować luki w zabezpieczeniach, zanim staną się one poważnym zagrożeniem dla środowiska IT.

Dodatek Advanced Management pomaga odwzorować proces oceny podatności w zarządzaniu poprawkami w celu priorytetowego wprowadzania poprawek w oparciu o krytyczność. Zmniejsza również obciążenie Service Providera zadaniami związanymi z zarządzaniem dzięki zautomatyzowanemu zarządzaniu poprawkami i technologii fail-safe patching, która automatycznie tworzy kopię zapasową systemu przed aktualizacjami, aby umożliwić łatwe odzyskanie stabilnego systemu, na wypadek gdyby aktualizacja spowodowała problemy.