Menu Zamknij

Najlepsza kopia zapasowa i odzyskiwanie danych wzbogacone o funkcje ochrony punktów końcowych oraz zestaw narzędzi ułatwiające scentralizowane zarządzanie urządzeniami z poziomu jednej konsoli.

Technologia Acronis Active Protection​

Technologia Acronis Active Protection

Chroń swoje urządzenia przed współczesnymi cyberzagrożeniami. Nasza nagradzana technologia ochrony przed oprogramowaniem ransomware z wbudowanym automatycznym odzyskiwaniem po oprogramowaniu ransomware jest teraz wzbogacona o analizę statyczną i analizę zachowań w zakresie złośliwego oprogramowania opartą na sztucznej inteligencji, skoncentrowaną na zagrożeniach typu zero-day.

Ranking #CyberFit

Zwiększ poziom bezpieczeństwa swoich urządzeń, usuwając luki bezpieczeństwa w środowisku IT. Ranking #CyberFit ocenia zestaw wskaźników bezpieczeństwa w celu zidentyfikowania luk, a następnie przedstawia zalecenia dotyczące poprawy ogólnego bezpieczeństwa
w Twojej firmie.

Ranking CyberFit
Oszacowanie podatności​

Oszacowanie podatności

Zidentyfikuj i zlikwiduj luki w zabezpieczeniach w systemach Twoich urządzeń. Możesz skanować komputery w poszukiwaniu luk w zabezpieczeniach, aby upewnić się, że wszystkie aplikacje i systemy operacyjne są aktualne i nie mogą zostać wykorzystane przez cyberprzestępców.

Ochrona pracy zdalnej

Zminimalizuj rosnące ryzyko cyberataków na urządzenia używane do pracy zdalnej dzięki wielu funkcjom ochrony — w tym priorytetowym łataniu i ochronie aplikacji o znaczeniu krytycznym (Zoom, WebEx, MS Teams, Slack, Skype, TeamViewer), zdalnego managmentu urządzeń i bezpiecznej łączności zdalnej z pulpitem.

Wiele typów kopii zapasowych

Twórz kopie zapasowe dysków/woluminów (ze wszystkimi informacjami wymaganymi do uruchomienia systemu operacyjnego), poszczególnych plików lub folderów, stanów systemu (w przypadku systemów Microsoft Windows) lub konfiguracji ESXi.

Elastyczne opcje przechowywania kopii zapasowych

Acronis spełnia wymagania różnym wymogom klientów dzięki elastycznym opcjom przechowywania. Twórz kopie zapasowe w chmurze Acronis, chmurach publicznych, takich jak Google Cloud Storage lub Microsoft Azure, własnej pamięci masowej w chmurze lub lokalnej pamięci sieciowej.

Kontrola portów i urządzeń

Zwiększ bezpieczeństwo danych i zapobiegaj wyciekom poufnych danych po przez porty i urządzenia zewnętrzne. Dzięki szczegółowej kontroli zadbaj o bezpieczeństwo danych firmy.  Funkcjonalność dostępna nawet w przypadku wirtualizacji.

Kontrola schowka

Zapobiegaj wyciekom danych na najwcześniejszym etapie, kontrolując transfery danych między aplikacją a dokumentami. Zezwalaj lub blokuj użytkownikom dostęp do obiektów różnych typów danych skopiowanych do schowka, nawet w przypadku przekierowanych urządzeń w sesjach zwirtualizowanych.

Kontrola urządzenia: obsługa zaszyfrowanych nośników wymiennych i dostęp do przechwytywania zrzutów ekranu

Wyeliminuj ryzyko wycieku danych dzięki szyfrowanym nośnikom wymiennym i kontroli przechwytywania zrzutów ekranu. Dzięki temu użytkownicy mogą przechowywać poufne informacje w swojej organizacji — na wypadek, gdyby urządzenie wymienne dostało się w niepowołane ręce lub uniemożliwiło skopiowanie zrzutów ekranu do schowka. Dbanie o bezpieczeństwo wrażliwych danych Twoich pracowników.

Natychmiastowe przywracanie

Skróć czas RTO (Recovery Time Objective) do zaledwie 15 sekund dzięki wbudowanej funkcji przywracania systemu przez uruchamianie go jako maszyny wirtualnej bezpośrednio z kopii zapasowej, bez przenoszenia jakichkolwiek danych.

Uniwersalne przywracanie

Skróć czas poświęcony na zadania odzyskiwania. Acronis Universal Restore przyspiesza odzyskiwanie na inny sprzęt, wykrywając typ komputera i automatycznie instalując odpowiednie sterowniki sprzętu.

Ochrona w Google Workspace

Zabezpiecz dane klienta przechowywane w Gmailu, Dysku (w tym na Dyskach zespołu), Kontaktach i Kalendarzu, tworząc ich kopię zapasową, aby zapewnić szybkie i niezawodne odzyskiwanie.

Pełna ochrona Microsoft 365

Chroń dane w Microsoft Exchange Online, OneDrive dla Firm, Microsoft Teams i SharePoint Online za pomocą kompleksowego tworzenia kopii zapasowych i przywracania z cloud-to-cloud.

Szyfrowanie kopii zapasowej

Zachowaj zgodność z przepisami i wzmocnij ochronę danych, zabezpieczając kopie zapasowe za pomocą szyfrowania danych AES-256 dla danych przesyłanych i przechowywanych, dzięki czemu tylko Ty masz dostęp do danych.

Deduplikacja

Zminimalizuj wymagania dotyczące przechowywania, wykrywając powtarzanie się danych w kopiach zapasowych i nie przechowując identycznych danych więcej niż raz. Deduplikacja zmniejsza również obciążenie sieci, ponieważ zduplikowane dane nie są nawet przesyłane przez sieć do magazynu kopii zapasowych.

Harmonogram raportów

Zwiększ wgląd w bezpieczeństwo informacji i uprość audyty bezpieczeństwa IT dzięki możliwości wysyłania zaplanowanych raportów do wymienionych odbiorców
w żądanym formacie i języku.

Raporty i Monitoring​

Raporty i Monitoring

Uproszczone, błyskawiczne raportowanie pomaga usprawnić operacje, a jednocześnie zapewnia technikom wgląd, którego potrzebują, aby wspierać klientów. Dostosuj widżety pulpitu nawigacyjnego, aby wyświetlać szeroki zakres raportów, co pozwala szybko identyfikować i rozwiązywać problemy.

Plany ochrony i zarządzanie grupami

Uproszczone działania administracyjne dzięki możliwości grupowego zarządzania i scentralizowanym planom ochrony obejmującym wszystkie konfiguracje zabezpieczeń, które można zastosować do wielu punktów końcowych w Twojej organizacji.

 

Plany ochrony i zarządzanie grupami

Automatyczne wykrywanie i zdalna instalacja

Uprość proces onboardingu, instalując wielu agentów jednocześnie — w chmurze i lokalnie. Dzięki wykrywaniu opartemu na sieci i usłudze Active Directory administratorzy mogą łatwo zdalnie instalować i stosować plany ochrony, pomagając w zapewnieniu bezpieczeństwa użytkownikom.

Predefiniowane plany ochrony

Chroń pracowników zdalnych i biurowych swoich użytkowników szybko i łatwo, wybierając jeden z trzech wstępnie skonfigurowanych planów ochrony. Te opcje pozwalają zaoszczędzić czas, zapewniając jednocześnie ochronę obciążeń i środowisk.

Pomoc na zdalnym pulpicie

Zapewnij bezpieczny dostęp do komputerów poza siedzibą firmy, aby ułatwić użytkownikom pracę zdalną lub zapewnić pomoc techniczną użytkownikom dzięki wbudowanym funkcjom zdalnego pulpitu.

Inwentaryzacja urządzeń

Oszczędzaj czas i wysiłek dzięki aktualnemu spisowi sprzętu. Odkryj wszystkie zasoby sprzętowe dzięki skanowaniu automatycznemu i skanowaniu na żądanie. Twórz raporty inwentaryzacji sprzętu, przeglądaj i filtruj rekordy według wielu kryteriów i automatycznie usuwaj je po fizycznym usunięciu maszyny. 

Bezpieczna synchronizacja i udostępnianie plików​

Bezpieczna synchronizacja i udostępnianie plików

Zapewnij produktywność użytkowników, oferując wygodną, bezpieczną synchronizację plików i funkcje udostępniania. Użytkownicy mogą bezpiecznie tworzyć, edytować i udostępniać treści za pomocą własnych urządzeń.

Poświadczenie notarialne

Daj użytkownikom dowód autentyczności ich danych, dając im możliwość notarialnego poświadczenia dowolnego typu pliku, który generuje certyfikat z niezmiennym, publicznie weryfikowalnym dowodem sygnatury czasowej, integralności i autentyczności pliku. 

 

Poświadczenie notarialne
c7e264286735c6a6f19ab46be2044409

Zarządzanie wielopoziomowe i wielodostępne

Możesz liczyć na optymalną wydajność administracyjną: twórz konta użytkowników lub współpracowników w kilka sekund, dostosowuj dostępy i zarządzaj limitami, funkcjami i uprawnieniami administracyjnymi za pomocą grupowania pionowego.

Podpisywanie elektroniczne

Wzmocnij zgodność procesów, umożliwiając użytkownikom i ich partnerom biznesowym na elektroniczne podpisywanie dokumentów z publicznie weryfikowalnym dowodem sygnatury czasowej i autentyczności podpisu.

Przetestuj przełączanie awaryjne w środowiskach testowych

Zweryfikuj integralność i wydajność planów odzyskiwania po awarii, wykonując je za pomocą konsoli internetowej w środowisku testowym, bez zakłócania innych procesów.

Połączenie VPN Point-to-site

Umożliw użytkownikom szybki i łatwy dostęp do plików z witryny lokalnej lub chmury. Dzięki temu użytkownicy mogą nawiązać bezpieczne połączenie z siecią firmową za pomocą swoich urządzeń osobistych, aby uzyskać dostęp do potrzebnych danych.

Zarządzanie politykami firewalla

Z łatwością zarządzaj zasadami zapory dla ich serwerów odzyskiwania po awarii za pomocą konsoli Acronis Cyber Protect Cloud. Pozwala to uprościć zarzadzanie zasadami zapory dla ruchu wychodzącego i przychodzącego.

 

Prosta wycena płatności zgodnie z rzeczywistym użyciem

Dynamiczne model licencjonowania 100% pay-per-use a darmowymi funkcjami. Dostępne są typy licencjonowania na GB i na stanowisko/na urządzenie.

 

Integracja z systemami PSA i RMM

Dostarczaj usługi natychmiast, korzystając z natywnych integracji z ConnectWise (Automate, Manage, Control), Atera, Autotask, Kaseya, cPanel, HostBill, CloudBlue, Plesk i WHMCS.Integracja z systemami niestandardowymi

Asymiluj systemy, korzystając z wydajnego interfejsu API zarządzania RESTful lub włącz integrację za pośrednictwem Acronis Cyber ​​Backup Cloud Application Packaging Standard (APS).Kopie zapasowe odporne na ransomware

Upewnij się, że kopie zapasowe nie mogą zostać zaszyfrowane ani usunięte przez atak ransomware lub złośliwych użytkowników poprzez niezmienną pamięć masową, umożliwiając szybkie przywrócenie do ostatniego czystego stanu.